Ako to začalo
Kým to začalo

NÁŠ PRÍBEH

Pôvodný zámer fungovania spoločnosti chcel využiť neznalosť majiteľov objektov pri nastavovaní rezervačných portálov ako je Booking. Jednoduchá práca sa však dá naučiť a každý sa dá nahradiť. Preto sme sa rozhodli využiť skúsenosti z hotelového manažmentu a ponúkať komplexné služby v celej oblasti.
Všetky faktory sa predsa spájajú v jedno a objekty sú hodnotené ako celok, aj keď sa skladajú z mnohých súčastí. Snažíme sa individuálne pochopiť potreby klienta a aplikovať správnu stratégiu, aby nastolené zmeny zlepšili najmä štatistiky návštevnosti a úroveň služieb.
Postupne sme rozšírili svoje portfólio aj za pomoci spolupráce s inými spoločnosťami, ktoré sa venujú čiastkových riešeniam. V súčasnosti spravujeme paušálne viac ako 120 objektov po celom Slovensku, kde sa spojil jeden nutný menovateľ a to zvýšenie zisku za udržania kvality služieb. Trh je momentálne presýtený a konkurencia každý mesiac rastie. Investícia do prenájmov sa totiž ukazuje ako dobrý krok, samozrejme najmä v prípade, že Vám to dovoľujú prostriedky, skúsenosti a informácie, ale aj čas. Ak Vám jedna z uvedených vecí chýba, radi pomôžeme aj Vám.

NAŠE HODNOTY

Zámer pomôcť 99 %
Rozhľad 85 %
Láska k práci 100 %
Znalosti 90 %
Trpezlivosť 80 %

ČO NEUZNÁVAME

Šetrenie na nesprávnych miestach 100 %
Stagnáciu 100 %
Zastaralé spôsoby 100 %
Infolinku Bookingu 100 %