Spája nás túžba posúvať sa vpred

#EggreshTím

Tomáš Lukáč

Zakladateľ
Pôvodný zámer pomoci menším ubytovateľom postupne prerástol v ambície správy prenájmov apartmánových budov. Svoje bohaté skúsenosti a dáta s ktorými pracujem viem využiť aj pri budovaní Vášho projektu

Skúsenosti | PraxMoja cesta biznisom začala ešte počas mladosti, kedy sme v rodine prenajímali svoj vlastný objekt. Časom sa na mňa nalepili všetky základy, ktoré patria k práci majiteľa. A teda získal som takzvaný pohľad z vnútra biznisu.

Prvé skúsenosti s väčším hotelom som získal v 17tich rokoch kedy som brigádoval v kongresovom centre Academia | Stará Lesná. Pre mladého človeka je kontakt s recepciou veľká škola. Počas štúdia na univerzite, ktorú som absolvoval v hlavnom meste som sa náhodou dostal aj do najväčšieho hotela v Bratislave – Park Inn Danube a láska sa naplno rozvinula. Mal som možnosť pracovať pod skúsenou manažérkou a v okolí skvelých ľudí. Dnes je to už 13 rokov v danom odvetví a najmä vďaka skúsenostiam z mnohých projektov pracujem s informáciami a znalosťami, ktoré pomáhajú objektívne a správne rozhodovať.

Popri škole som sa intenzívne venoval aj rétorike a základom marketingu. Všetky skúsenosti, ktoré som v mladom veku získal si veľmi vážim, pretože dôveru, ktorú som na jednotlivých pozíciach dostal, mi dovolila rásť. Moje znalosti neskôr využívali rodinní známi a keď som videl obrovský potenciál svojich schopností, rozhodol som sa venovať iba tejto práci naplno. Dnes je to už 5 rokov od založenia firmy a najväčšiu radosť mi robí spokojnosť viac ako 150 klientov na celom Slovensku.

NeúspechyZačiatok podnikania bol boj, na Slovensku je veľmi náročné podnikateľské prostredie a slabá dôvera voči začínajúcim firmám. Keby sa dal vrátiť čas, určite by som si viac cenil rady skúsených podnikateľov a viac by som sa zaujímal o príbehy ľudí, ktorí budovali niečo podobné.

Investoval som do nesprávnych vecí, ktoré mali zlepšiť prestíž namiesto kvality informácií s ktorými som pracoval. Robiť dobrý dojem na ľudí je v biznise síce dôležité, avšak vedomie vlastnej odbornosti oveľa dôležitejšie. Preto momentálne všetky dostupné zdroje venujem osobnému rozvoju, pretože vzdelanie je jediná vec, ktorú Vám nikto nevezme.

Verím, že vy podobné chyby neurobíte. Hlavný dôvod toho, čo ma v práci poháňa je aj vedomie, že som klientom naozaj pomohol a s mnohými mám výborný vzťah, ktorý sa točí okolo rovnakej záľuby. Pretože iba z práce, do ktorej dáte srdce, viete vyťažiť skutočné hodnoty.

JANKA LEšková

Revenue špecialista

Info

Vynikám vo sfére cenotvorby a moje dôkladné sledovanie trhu pomáha získať celému tímu potrebné informácie.

Libor toporcer

Reklama - Invelity.sk

Info

Som spoluzakladateľ jednej z najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku. V úzkom vzťahu so spoločnosťou Eggresh riešime potreby jednotlivých projektov v turistickom segmente.

Róbert Štaffen

Fotografia - Externá spolupráca

Info

Dlhé roky sa živím interiérovým fotením so zameraním na cestovný ruch a reality. Vzájomný korektný vzťah a skúsenosť na projektoch spojil naše vzájomné odporúčania.

ali jahangir

Web Developer

Info

Vediem zahraničnú spoločnosť so špecializáciou na web development. Vďaka rýchlosti dodania a kvalite je môj tím výhradným dodávateľom pre tvorbu webstránok.

O MNE

Som špecialista s bohatou praxou, mojou úlohou je správne aplikovať cenotvorbu pre všetkých menších klientov vo Vysokých Tatrách a na Liptove.

O MNE

Som spoluzakladateľ agentúry Invelity, s ktorou patríme na Slovensku do úplnej špičky. Pre klientov so zameraním na turizmus spoločne pripravujeme neomylnú stratégiu.

Janka Lešková

Revenue špecialista

Libor Toporcer

Reklama - Invelity.sk

O MNE

Posledné roky sa živím profesionálnym fotením ubytovacích zariadení a nehnuteľností. V oblasti Liptova a Tatier mám za sebou viac ako 100 fotení ročne.

O MNE

Vediem tím zahraničnej firmy so zameraním na tvorbu webstránok a eshopov. Vďaka rýchlej práci a kvalite sme výhradným dodávateľom pre projekty klientov.

Róbert Štaffen

Interierovyfotograf.sk

Ali Jahangir

Web developer
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram