Spája nás túžba posúvať sa vpred

#EggreshTím

Tomáš Lukáč

Zakladateľ
Pôvodný zámer pomoci menším ubytovateľom postupne prerástol v ambície správy prenájmov apartmánových budov. Svoje bohaté skúsenosti a dáta s ktorými pracujem viem využiť aj pri budovaní Vášho projektu

Skúsenosti | PraxMoja cesta biznisom začala ešte počas mladosti, kedy sme v rodine prenajímali svoj vlastný objekt. Časom sa na mňa nalepili všetky základy, ktoré patria k práci majiteľa. A teda získal som takzvaný pohľad z vnútra biznisu.

Prvé skúsenosti s väčším hotelom som získal v 17tich rokoch kedy som brigádoval v kongresovom centre Academia | Stará Lesná. Pre mladého človeka je kontakt s recepciou veľká škola. Počas štúdia na univerzite, ktorú som absolvoval v hlavnom meste som sa náhodou dostal aj do najväčšieho hotela v Bratislave – Park Inn Danube, kde som mal možnosť pracovať pod skúsenou manažérkou a mnoho sa naučiť. Dnes je to už 13 rokov v danom odvetví a najmä vďaka skúsenostiam z mnohých projektov pracujem s informáciami a znalosťami, ktoré mi pomáhajú sa objektívne a správne rozhodovať v prospech klientov.


Dnes je to už 6 rokov od založenia firmy a najväčšiu radosť mi robí spokojnosť viac ako 150 klientov a 4 väčšie projekty priamo pod našou správou.

Aktuálne smerovanie

Od roku 2023 sa plánujem naplno venovať projektom pod vlastnou správou, prevádzkovaniu nehnuteľností a postupnému budovaniu ich značky. Svoje skúsenosti chcem pretaviť najmä v prospech rastu spoločnosti Eggresh. Rozširujem tím ľudí okolo mňa s jasnou víziou rozvoja pôsobenia vo Vysokých Tatrách a na Liptove.

JANKA LEšková

Revenue špecialista

Info

Vynikám vo sfére cenotvorby a moje dôkladné sledovanie trhu pomáha získať celému tímu potrebné informácie.

Libor toporcer

Reklama - Invelity.sk

Info

Som spoluzakladateľ jednej z najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku. V úzkom vzťahu so spoločnosťou Eggresh riešime potreby jednotlivých projektov v turistickom segmente.

Róbert Štaffen

Fotografia - Externá spolupráca

Info

Dlhé roky sa živím interiérovým fotením so zameraním na cestovný ruch a reality. Vzájomný korektný vzťah a skúsenosť na projektoch spojil naše vzájomné odporúčania.

ali jahangir

Web Developer

Info

Vediem zahraničnú spoločnosť so špecializáciou na web development. Vďaka rýchlosti dodania a kvalite je môj tím výhradným dodávateľom pre tvorbu webstránok.

O MNE

Som špecialista na administratívu a komunikáciu. Na mojich pleciach je chod spoločnosti v rovine dokumentov a komunikácie s klientom.

O MNE

Som spoluzakladateľ agentúry Invelity, s ktorou patríme na Slovensku do úplnej špičky. Pre klientov so zameraním na turizmus spoločne pripravujeme neomylnú stratégiu.

Jana Bojňanská

Odborný asistent

Libor Toporcer

Reklama - Invelity.sk

O MNE

Posledné roky sa živím profesionálnym fotením ubytovacích zariadení a nehnuteľností. V oblasti Liptova a Tatier mám za sebou viac ako 100 fotení ročne.

O MNE

Založila som upratovaciu firmu pod Tatrami. Aktuálne upratujeme viac ako 70 nehnuteľností.

Róbert Štaffen

Interierovyfotograf.sk

Iveta Olekšáková

Upratovací servis
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram