• SKÚSENOSTI

  • EFEKTIVITA

  • KNOW HOW

Dlhoročná skúsenosť

Efektívne vyťažovanie

Využijeme naše dlhoročné znalosti z predaja pobytov k tomu, aby sme maximalizovali potenciál Vášho príjmu. Vieme aplikovať efektívne nastavenia reštrikcií v správnu dobu za správnu cenu. Je nutné predávať tak, aby sa to oplatilo nielen agentúre, ale najmä Vám.
Základ úspechu

Optimálna cenotvorba

K dosiahnutiu najlepších čísel musíme vedieť pružne reagovať na aktuálnu situáciu na trhu. Robiť všetko pre to, aby najmä v sezóne prichádzalo čo najviac kvalitných pobytov bez zbytočných chýb.
srdečný prístup

Starostlivosť

Komunikácia začína už po vytvorení rezervácie. Vďaka automatizovaným inovatívnym procesom dosiahneme pocit, že hosťovi naozaj rozumieme. Každý hosť zažije individuálny prístup.
Upratovanie, pranie, údržba

Služby

Aby ste mohli zveriť apartmán do rúk odborníkov, musia byť zabezpečené kompletné služby. Všetky zásadné prvky prechádzajú pod našu správu. Vašou úlohou je myslieť na svoj apartmán iba v deň výplaty.
Majiteľ by mal prihliadať najmä na znalosti predaja a schopnosť dosiahnuť želané zisky. Pretože deliť napríklad 10 000 € a 13 000€ medzi majiteľa a správcovskú spoločnosť je rozdiel. Kľúčom dnešnej doby je know how.
Koľko financií zarobíme pre Vás?

Stabilná varianta - približný odhad

Pevne stanovený podiel provízie pre správcu na úrovni 40-45%. V cene sú poplatky za upratovanie, doplnenie základných hygienických potrieb, práčovňa, provízia za služby, starostlivosť o CH-I a CH-O, základná údržba interiéru, provízie ubytovacím portálom.

Cena je stanovená podľa polohy a počtu apartmánov.
Zvyšok patrí Vám.

Flexibilné položky

Provízia spoločnosti Eggresh

Poplatok za upratovacie služby 35-65€ za jedno upratovanie

Poplatok za doplnenie hygienických potrieb 2,5 €

Práčovňa – 3€/osoba/pobyt

Poplatok na hradenie provízie ubytovacím portálom, ktoré fungujú províznym princípom a poplatok za priamu rezerváciu vďaka výkonostnému marketingu.

(Pre predstavu: Hotel.cz – 10%, Airbnb – 3-8%, Booking 13,1-22%, Priama rezervácia - 5%)

Máte záujem?

SPRAVA OBJEKTOV

Bližšie informácie

Budeme vďační za akékoľvek informácie, na základe ktorých budeme vedieť zaslať adekvátnu ponuku.

Radi odpovieme

Všetky otázky radi zodpovieme. Spoločne nájdeme cestu ku vzájomnej spokojnosti.

envelopechevron-downtext-size linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram