Skôr ako začnete

Majú rady cenu zlata

Rozhoduje know how

Úspech na portáloch zaručí jedine schopnosť využiť ich prednosti na maximum

Roky praxe na dennej báze nám pomohli pochopiť princíp fungovania portálov, ich využitie na maximum a najmä sledovanie všetkých inovácií, ktoré prichádzajú.

Pri nastaveniach využívame dáta, ktoré nikto iný nemá. Vzhľadom ku rôznorodosti klientov a ich rozdielnej polohe po celom území Slovenska máme za roky otestované čo funguje a ako efektívne využiť prednosti každého z nich.  A to na všetkých typoch ubytovacích zariadení.

Základné delenie

Predplatný portál

Tu narazíme na prvý problém, ak chcete figurovať na predplatnom, je dobré vedieť ktorý portál poskytuje najviac výhod v čo najlepšej cene. Dokonca ani jeden z nich nepreukazuje stabilné výsledky vo všetkých oblastiach Slovenska, preto je nutné vyberať opatrne a s ohľadom na možné výsledky.

Ak ste nový objekt, alebo fungujúca dlhoročná prevádzka, nájdeme pre Vás individuálne riešenie a ušetríme Vám veľké množstvo zbytočných prostriedkov.

Provízny portál

V prípade províznych a v súčasnosti najkvalitnejších portáloch na svete je princíp jasný, platíte určité percento až za rezerváciu, ktorá bola uskutočnená. Samozrejme, môže sa to javiť ako fér ponuka, narazíte však na množstvo problémov. Nutná znalosť práce s portálom je základ, ktorý Vás odlišuje od aktívneho uživateľa, ktorý čerpá výhody a od toho, ktorý s tým ma samé ťažkosti.

Náš tím ovláda prácu so všetkými portálmi, ktoré fungujú na Slovenskom trhu. Vďaka profesionálnej správe portálov s aplikáciou základov revenue managementu dosiahnete veľmi rýchlo lepšie výsledky a vyhnete sa ťažkostiam.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram