Nenáročná webstránka s množstvom funkcií

Ak má majiteľ konkrétnu predstavu, implementácia je naozaj jednoduchá.

V dnešnej dobe patrí systém wordpress medzi najpoužívanejšie redakčné systémy na trhu. Prevažná väčšia webstránok pre ubytovacie zariadenia funguje práve vďaka nemu. Existujú dve možnosti tvorby webu a to prerobenie zakúpenej šablóny, ktorú niekto úspešne nakódoval. Alebo vytvorením vlastného dizajnu a budovanie stránky na mieru od podlahy.

Práve druhá možnosť je pre klienta často odstrašujúca, nakoľko skúsený programátor bez mihnutia oka žiada aj čiastky nad 1000€, čo je úplne logické. Budovať niečo od nuly trvá veľmi veľa času a námahy.

Poslednú dobu sa však do popredia dostáva systém budovania stránky, ktorý funguje na builderi Oxygen, prináša revolúciu. Je to systém, ktorý umožní stránku budovať zároveň vizuálne, ale aj programátorsky. Najväčšou devízou je však jednoduchý a prehľadný kód a extrémne rýchla webstránka.

V dnešnej dobe počúvate na každom kroku dôležitosť rýchlosti, keďže väčšina ľudí funguje online už prevažne na mobilnom telefóne. Ak má klient málo času, potrebuje aby sa stránka načítala do 2 sekúnd, inak ju vypína. Tak znejú výsledky mnohých štúdii a sám to poznám aj na sebe. Trpezlivosť už dávno ruže neprínáša.

Ak sa rozhodnete v dnešnej dobe pre tvorbu webstránky pre svoje ubytovacie zariadenie, majte prosím na pamäti moje slová. Rýchlosť, prehľadnosť a responzivita.

Ako dosiahnuť výborné výsledky s prijateľným rozpočtom? Keď sme s klientom túto možnosť preberali, dostal som obrázkovú odpoveď:

Našou úlohou je nájsť stred. Úspešne sa nám to podarilo aj vďaka progresívnemu prístupu majiteľa. Kým iní oddychovali, majiteľ pripravil stratégiu na ďalšie mesiace. Dal si postaviť eshop na predaj piva zo svojho rodinného pivovaru a prerobil stránku na extrémne rýchlom systéme Oxygen. Vďaka dlhoročnej spolupráci sme to stihli ešte pred otvorením druhej fázy otvárania ekonomiky.

Prejdime ku konkrétnemu príkladu

Úvodná otázka je vždy cena. Tú sa nám darí tlačiť nadol vďaka kooperácii s pakistanskou IT firmou a nadanou dizajnérkou z Indie. Freelancer je človek na voľnej nohe, ktorý poskytuje svoje služby celosvetovo. Prečo túto kvalitu služieb nepretaviť aj do šetrenia klientovho rozpočtu?

Výsledkom je rýchlosť načítania celej stránky za 2.0 sekundy, kým na svete je priemer niečo cez 7 sekúnd.

Veľkosť stránky je 1,24mb kým svetový priemer je 2,95mb, to znamená rýchlejšie načítavanie obsahu.

Krásny dizajn, plno funkcií. Samostatná sekcia pre nastavovanie detailov izieb, sekcie pre tvorbu pobytových balíčkov a hlavne pokročilý zber dát. Nielen z prehliadania webstránky ale aj kontaktných formulárov.

Chcete vedieť koľko by stála nová webstránka?

WEBSTRÁNKA

Odoslaním formulára rozumiete, že pri rozdielnom rozpočte môžete očakávať rozdielny výsledok. Webstránky sú vyhotovované v sumách od 1200 do 15000€. Napíšte nám preto Váš rozpočet a skúsime nájsť adekvátne riešenie.

Autor článku: Mgr. Tomáš Lukáč

SKÚSENOSTI
EFEKTIVITA
KNOW HOW
OCHOTA
PORADIŤ SA

Ďalšie články

Veľká novinka v Bookingu
Tipy pred kúpou apartmánu

Uvažujete nad kúpou apartmánu? Spísali sme naše skúsenosti do pár odsekov. Možno Vám pár minút čítania pomôže ušetriť nervy a peniaze.

Ako fungujú hodnotenia na Bookingu?

Systém hodnotení pobytov sa priebežne mení. Čo so sebou prinášajú zmeny a aký je trend bez rozdielu v typoch ubytovania?

Aké sú povinnosti ubytovateľa?

Kúpili ste rekreačnú nehnuteľnosť? Prišiel čas zoznámiť sa s príslušnou legislatívou a povinnosťami, ktoré vás ako prevádzkovateľa ubytovacieho zariadenia neminú.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram