Ako vyzerajú najlepšie hotelové webstánky na svete? Inšpirujte sa

Šokujúce akým smerom sa v dnešnej dobe uberá dizajn hotelových webstránok. Každoročne stúpa boj o pomer priamych rezervácií a inak, ako kvalitnou webstránkou Vášho objektu, v tesnom objatí početnej konkurencie, nezažiarite.

Pripravili sme si pre Vás pár inšpirácií svetových projektov, ktorí presne vedia ako vzbudiť dojem dizajnom. Každý z nich aj s komentárom dominantných prvkov.

Senhoog – AT|DE

https://www.senhoog.com/en/

Webstránka, pri ktorej prevláda minimalizmus. Ešte aj v dnešnej dobe vie byť menej niekedy viac. Unikátny dôraz na prepracované menu a nedostatok informácií na úvodnej strane láka záujemcov zisťovať viac. Prvok tajomna sa dostáva do popredia najmä v predaji realít, je pekné vidieť ako sa dá pracovať s obsahom. Po úvodnom pocite zo základných informácií nakoniec zistíte, že webstránka je veľmi rozsiahla.

LeparkHotel – FR

https://www.leparchotel.fr/en/luxury-hotel-spa-alsace

Krásne zemité farby, prehľadná sekcia doplnkových služieb. Ideálne prevedenie galérie a bonusov špeciálnych ponúk. Prepracovaný každý detail stránky určite chytí záujemcu o ubytovanie za srdce. Vaše ubytovanie a jeho prezentácia by mala byť vždy zameraná na Vašu cieľovú skupinu. Človek, ktorý často do Lepark Hotela cestuje si potrpí na luxuse a tomu sa musel prispôsobiť aj developer. Všimnite si taktiež ako Vám na lište bliká spracovanie faviconu. Ak má uživateľ otvorených viac okien naraz, pozornosti neunikne. Dokonalý dizajn.

Loire Valley – FR

https://loirevalleylodges.com/

Lodges vo Francúzsku ukázali ako sa má interaktívne pracovať s polohou v prípade, že ste majiteľom rezortu alebo väčšieho počtu objektov v tesnej blízkosti. Výnimočnosť nekončí ani krásne prepracovaným rezervačným systémom, kde si dali skutočne záležať. Spracovanie galérie pri doplnkových službách je úplne iná liga.

Makena Golf Beach Club – USA (Hawai)

https://makenagolfandbeachclub.com/

Úvodné video sekcie v našej oblasti nie sú veľmi obľúbené. Nie každý developer vie totiž zaručiť aj rýchlosť stránky. Ak to však zvládnete a máte sa čím chváliť, je to zaručený úspech. Nie je nič silnejšie ako kvalitne spracované video Vášho objektu. K tomu vhodné zvolené prvky animácií a javaefektov a dostanete oku lahodiaci výsledok. Ešte som ani netušil kde sa Klub nachádza a už som bol rozhodnutý ísť. A to je kľúčom k úspechu.

Grandhotel Milenium Sofia – BG

https://grandhotelmillenniumsofia.bg/

Chváliť sa nadpisom Masterpiece hneď v úvode je odvážne, zároveň výstižné ak ide o webstránku hotela. Ak si stránku dôkladne prezriete, garantujeme Vám, že ste nič podobné ešte nevideli. Ešte viac hrejúci fakt je, že celá stránka je vybudovaná na WordPresse so systémom Oxygen. Stačí dobrý vkus, precíznosť a viete vyrobiť skutočne nádherné dielo.

Áno, tento výber bol skoro dokonalý a v našich končinách sa nie často stretávate s podobnými kúskami. Ak aj áno, vyšlo by Vás to na tisíce eur a to si nemôže dovoliť každý. Pozrime sa preto ešte na jeden kúsok z rady cenovo dostupných s rozpočtom do 1000€.

Vila LiptovMara – SVK

https://www.liptovmara.sk/

Nie každý majiteľ rozumie na čo všetko má reprezentatívna webstránka slúžiť. Manželská dvojica však prišla s jasnou predstavou, nešetrila prostriedky na skutočne podstatných veciach, akými sú funkčnosť a obsah s dôrazom na SEO.

V dobe, kedy sme prekročili pomer zhliadnutí stránok na mobilných zariadeniach cez 50% všetkých návštev, je potrebné prezentovať sa rýchlou a dizajnovo zaujímavou webstránkou.

Každý apartmán sa prezentuje na mieru vypracovaným dizajnom s ľahkou editáciou pre majiteľov, hravo si vedia meniť ceny, vybavenie apartmánu, galériu izieb, dokonca pridávať položky do sekcie okolia a to všetko s na mieru upraveným rozhraním.

Skutočnou hodnotou sa však stalo podrobné spracovanie okolia, jeho dominant, prírodných možností, gastronomických zážitkov a mnohých iných sekcií, kde nájdete viac ako 50 položiek spracovaných s dôrazom na SEO.

Potrebujete webstránku?

WEBSTRÁNKA

Odoslaním formulára rozumiete, že pri rozdielnom rozpočte môžete očakávať rozdielny výsledok. Webstránky sú vyhotovované v sumách od 1200 do 15000€. Napíšte nám preto Váš rozpočet a skúsime nájsť adekvátne riešenie.

Autor článku: Mgr. Tomáš Lukáč

SKÚSENOSTI
EFEKTIVITA
KNOW HOW
OCHOTA
PORADIŤ SA

Ďalšie články

Veľká novinka v Bookingu

Platforma konečne reaguje na nevôľu svojich klientov a ich dlhoročné dopyty po zmene.

Tipy pred kúpou apartmánu

Uvažujete nad kúpou apartmánu? Spísali sme naše skúsenosti do pár odsekov. Možno Vám pár minút čítania pomôže ušetriť nervy a peniaze.

Ako fungujú hodnotenia na Bookingu?

Systém hodnotení pobytov sa priebežne mení. Čo so sebou prinášajú zmeny a aký je trend bez rozdielu v typoch ubytovania?

Aké sú povinnosti ubytovateľa?

Kúpili ste rekreačnú nehnuteľnosť? Prišiel čas zoznámiť sa s príslušnou legislatívou a povinnosťami, ktoré vás ako prevádzkovateľa ubytovacieho zariadenia neminú.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram