Hotelová konferencia – 10.11.2019

Aby nebola pomoc iba o prázdnych rečiach, rozhodli sme sa spolu s odborníkmi z hotelovej oblasti usporiadať konferenciu zameranú na údaje z praxe. Spolu si prejdeme všetky základné body, ktoré sú prospešné pre akýkoľvek veľký objekt.

Na akcii vystúpia odborníci z hotelového segmentu, ktorí majú za sebou roky praxe. Za svoju účasť si nenárokujú finančné ohodnotenie. Medzi odborníkov patrí spoločnosť EggreshHoreca GroupInvelity, magazín Kávičkári a špeciálny hosť, jeden z Vás – majiteľ úspešnej značky – Penzión Mara, ktorá za jediný rok od kúpy úspešne rozbehla všetky dostupné možnosti na rast a dnes sa pýši vysokým pomerom priamych rezervácií.

Konferencia sa uskutoční 10.11.2019 od 10:00 v Hoteli Jánošík – Liptovský Mikuláš. Vstupné je na úrovni 35€ a v cene vstupenky je aj obed počas prestávky. Všetky informácie o akcii nájdete na stránke – https://www.hotelierskyden.sk/

Autor článku: Mgr. Tomáš Lukáč

SKÚSENOSTI
EFEKTIVITA
KNOW HOW
OCHOTA
PORADIŤ SA

Ďalšie články

Tipy pred kúpou apartmánu

Uvažujete nad kúpou apartmánu? Spísali sme naše skúsenosti do pár odsekov. Možno Vám pár minút čítania pomôže ušetriť nervy a peniaze.

Ako fungujú hodnotenia na Bookingu?

Systém hodnotení pobytov sa priebežne mení. Čo so sebou prinášajú zmeny a aký je trend bez rozdielu v typoch ubytovania?

Aké sú povinnosti ubytovateľa?

Kúpili ste rekreačnú nehnuteľnosť? Prišiel čas zoznámiť sa s príslušnou legislatívou a povinnosťami, ktoré vás ako prevádzkovateľa ubytovacieho zariadenia neminú.

Cestovný ruch je na kolenách

Po roku a pol pandémie sa z cestovného ruchu, ktorý kedysi predstavoval slušný biznis, stal chvost záujmov spotrebiteľa.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram